Araç Takip Sistemi


ParkWare; araç giriş çıkışının kontrol altında bulundurulması gereken alanlarda RFID ile sağlanan hızlı ve güvenli bir sistemdir.

Otopark sistemlerine entegre olarak çalışan RFID otopark sistemi araçlara yerleştirilen RFID etiketlerin RFID okuyucular ile tanımlanması sayesinde çalışmaktadır. Garaj kumandası yada başka bir donanım gerektirmeden OGS yani otopark için hızlı geçiş imkanı sağlanmaktadır. ParkWare yazılımı hangi aracın otoparka girişe izin olduğunu, otoparkta kaç araç bulunduğu gibi birçok analiz ve rapor sunmaktadır.

Rfid otopark sistemi  otopark bariyer
forklift takibi

Kamyon Forklift Takip

Şantiye alanları başta olmak üzere kamyon tır takibi yapılması gereken alanlarda gerek giriş çıkışlarda gerekse kantar, kontrol noktalarında bekleme yapmadan en hızlı şekilde geçiş imkanı sağlar.

ASSETWARE RFID stok takip ve depo yönetimi programı ile entegre olarak çalışabilen, forklift ve diğer iş makinalarının alan içinde yada alan dışında faaliyetlerini takip edip, yazılım üzerinden analizler yapabilir, günlük, aylık olarak raporlar alabilirsiniz.

meyer okuyucu

Otopark Sistemi Okuyucu

AR-GE ekibimiz tarafından geliştirilen RFID okuyucular bütün bariyerler ile uyumlu olup, etkin çözüm sağlar.

HGS Etiket

OGS Etiket

Araçlara yapıştırılacak etiketler araç plaka ve modelleriyle yazılım üzerinden eşleştirilerek güvenlik en üst seviyeye alınmaktadır.

otopark programı

Parkware Yazılım

Yetkili araç tanımlaması, otopark doluluk durumu, dönemsel giriş çıkış izni, misafir araç tanımlama gibi birçok özellik bulunmaktadır.