İnsan Takip Sistemleri


Peopleware; İnsan takip sistemleri, kişilerin ne zaman nerede olduklarını tespit eder, kişilerin hangi lokasyonda ne kadar süre geçirdiklerini kayıt eder.

İnsan takip sistemi, yetkili kişilerin yetkili alanlara geçişi başta olmak üzere RFID kartlı PDKS sistemi ile bu alanlarda ne kadar zaman geçirdiğini, bulunması ve bulunmaması gerektiği alanları tespit eder.

Başta firma ve kamu kuruşları olmak üzere hastahane gibi kompleks yapılarda dahi, sağlık personelinin bulunduğu alanları, bulunması gerektiği alanları, hangi alanda ne kadar zaman geçirdiğini ve hastaların ve kayıtlarının takibinde kullanılmaktadır. Bu süreçler internet tabanlı olarak anlık takip edilebildiği gibi geçmişe dönük olarak da takip edilebilmektedir.

personel takip sistemleri
 
HR Yazılım + HSE Yazılımları

HR + HSE

İnsan kaynaklarında, performansın ve verimliliğin kontrolü için Peopleware çok büyük bir yardımcıdır, personelin işe giriş çıkış zamanlarının, mola sürelerinin, hangi alanlarda ne kadar zaman harcayıp bunun iş süreçlerine etkilerini yazılımsal olarak takip eder ve bunu raporlayarak insan kaynaklarının daha etkin çalışmasını sağlar.

zaman takibi yapılması

xArray Gateway

Amerikan Impinj firmasının eşsiz ürünü xArray RFID okuyucu, benzersiz bir şekilde, hareketleri algılar ve takip eder.

bireylerin ve personellerin kontrolü

Peopleware

Tek bir alanda birçok sanal bölge oluşturarak, bireylerin bölgeler arasını hareketlerini takip eder, kayıt altına alarak analizler hazırlanır.

web tabanlı çözüm

İnternet Tabanlı

Tüm süreçlerinizi ve ihtiyaçlarınızı tek bir uygulama yönetebilirsiniz. İnternet tabanlı olarak dilediğiniz yerden, kolay bir şekilde platformu kullanabilirsiniz.