Ana Sayfa | Meyer Grup | Hakkında | Çözümler | Donanımlar |  Etiketler | Dökümanlar  | İletişim    

MilkWare - Hayvan Takip Sistemi :

MeyerRFID MilkWare çözümü tüm mandıraların yıllardır beklediği çözüm.

Ahırda şu anda kaç tane büyük / küçük baş hayvanınız olduğunu tek tek sayım yapmadan bilmek güzel olmaz mıydı ?

Hangi büyük / küçük baş hayvanınız ne kadar besin tükettiğini, ne kadar süt verdiğini, hangi hastalıkları geçirdiğini, hangi tedavilerin yapılıp ilaçlarının veriliğini ve bunlara baglı olarak her bir hayvana özel verimlilik grafiklerini günlük, aylık veya yıllık olarak düzenli raporlarla takip etmek istermisiniz ?

İşletmenizin karlılığı açısından bu verileri hiç zahmetsizce yerinizden kalkmadan bilgisayar üzerinden almak istermisin ?

Hayvanlarınızın ateşi yükseldiğinde alarm verilmesinden kalp atışları gibi saglık takibine kadar her türlü takibi gerçekleştirebilirsiniz ?

Özellikle yeni Besin maddelerinin denenmesi sürecinde hangi yem daha çok verim sağladı hangisi daha az verime neden oldu gibi istatistiksel bilgileri kısa ve uzun zamanlı olarak tespit edebilirsiniz.

Bu sayede verimliliği düşük olan hayvanlarınızı işletmenin karlılığı açısından elden çıkarabilirsiniz. Ekonomik sahip olma maliyeti ve kısa sürede yatırımın geri dönüşü mümkün.

Hayvancılık sektöründe verilerin ölçülme zorluğundan dolayı çok degerli bilgiler kayboluyor. Kurulumu ve kullanımı çok rahat olan rfid sistemlerle kara geçmiş olacaksınız

İneğinizin her gün ortalama 20 lt süt verdiğini aylardır kayıt ediyor ve son haftadır ortalama 10 lt civarında süt verdiğinin sebeplerini araştırırken RFIDdestekli MilkWare yazılımının raporları ve analizleri size yol gösterecektir.

MeyerRFID MilkWare çözümleri demosu ve ayrıntılı bilgi için lütfen Firmamızla iletişime geçiniz.

Ayrıntılı bilgi için :
E-Posta : bilgi@meyerrfid.com | Telefon : 0 216 999 24 99


MilkWare Sistem Bileşenleri :

1 - Okuyucu
2 - Antenler
3 - Etiketler
4 - Yazılım
Okuyucu :
Impinj :
IP Tabanlı Offline/Online Çalışabilme
866 Mhz ve Gen2 Protokülü destekler


Antenler :
Impinj
5-10 metre arası algılama

Etiketler :
Gen2 EPC standartlarında
Pasif/BAP/Active etiket çeşitleri

Yazılım :
SQL/Oracle Veritabanı seçenekleri
C# .Net teknolojisi ile geliştirilmiş.
Web tabanlı arabirim

Daha fazla bilgi için lütfen E-mail : bilgi@meyerrfid.com veya Tel +90 (216) 999 24 99 (c) 1878-2018 Meyer A.Ş. Tüm hakları saklıdır.
Meyer RFID (Radio-frequency identification) olarak adlandırılan Radyo Frekanslı Takip Sistemleriyazılım ve donanımları alanında kurumsal çözümler Sunar
Sitemap.xml